Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányként milyen mérnökként...

Lányként milyen mérnökként lenne esélyem könnyebben elhelyezkedni? Építő-, gépész- vagy villamosmérnök?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Melyiken van a legkevesebb kémia? Mert szeretem a matekot és a fizikát is, de kémiából nem vagyok túl jó.
2012. szept. 18. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Nálunk anyám is, testvérem is mérnök, hát egyik karrierjén sem láttam, hogy egyszerű lett volna. Azt válaszd, amelyiket a legjobban szereted, mert ha kitartó vagy, akkor át tudsz törni.
2012. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lányként vagyok építőn (BME), nálunk 1 félév a kémia, de csak ZH-s tárgy, ha infrásnak mész, akkor azért többet kell majd használnod. Villamoson a lányok száma a nullához redukál, gépészeknél valamivel több, nálunk kb. ugyanannyi a fiú, mint a lány, de az is lehet, hogy több a lány... Persze nem árt, ha ki tudsz állni magadért, mert az építkezésen neked kell majd dirigálni, szóval kell, hogy legyen egy kiállásod.
2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!