Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan javíthatnék az előadóké...

Hogyan javíthatnék az előadóképességemen?

Figyelt kérdés

Tartanom kellet angolból egy prezentációt,ami nem sikerült túl fényesen.Azt mondta a tanár,hogy szerinte nem fogok jól előadni soha,mindig nagyon izgulok az ilyen feladatok előtt,és a nyelvtudásomban sem vagyok teljesen biztos.Hogyan tudnék ezen javítani,leküzdeni?Idegenvezető szeretnék lenni,ahoz ennek mennie kéne.Be akarom bizonyítani a tanárnak is.

16/L


2012. szept. 20. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanárod esetleg azt is megmondta, hogy szerinte hogy kellene (érted, tanár), vagy csak elmondta, hogy sz.r vagy, leülhetsz? Micsoda pedagógiai érzék...

Azt tudom tanácsolni neked, hogy keress olyan előadókat, akiknek a stílusa tetszik (akár youtube-on), és nézd meg, hogy hogy csinálják, milyen hanglejtésük van, mimika, metakommunikáció ésatöbbi.

2012. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Házi feladat volt,írni kellett,és beszámolni róla,de használhattam jegyzetet is hozzá.Korrektül megírtam a fogalmazást,csak elmondani nem tudtam rendesen,nagyon izgultam. Végighallgatott a tanár,és óra végén mondta több embernek,hogy ők milyen jól fognak tudni prezentálni,csak nekem mondta hogy szerinte én nem,ne haragudjak meg.Négyszemközt mondta,szóval nem hiszem hogy beégetni akart,de akkor sem esett jól.
2012. szept. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!