Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy geforce 9800gt videkár...

Systemes kérdése:

Van egy geforce 9800gt videkártyám, túlmelegszik tippek a hűtésére esetleg? Vagy hogy javíthatnék rajta? Valami hozzávaló coolerre gondoltam de nemigazán találok

Figyelt kérdés

#geforce túlmelegedés
2012. aug. 20. 14:36
 1/10 Hazardteam ***** válasza:

Ez elvileg mind jó rá:


[link]


De amúgy szerintem nem érdemes már költeni rá, max újrapasztázni.

2012. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ, tudom ha módomban állna befektetnék egy jobb kártyára is :/
2012. aug. 20. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még túlmelegedhet azért is, mert a meleg levegőt kavargatja maga körül. A házban hol és hány ventilátor van? Egy újrapasztázás biztos kéne...
2012. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
újra pasztáztam azon túlvagyok nem igazán segített, levan szedve a gép oldallapja, plusz hűtőventilátor nincs . tippek hogy hol lehetne esetleg beszerezni a collert hozzá? pécsi vagyok
2012. aug. 20. 15:12
 5/10 Hazardteam ***** válasza:
Háát azt nem tudom pécsen mennyire nyerő. Legutóbb mikor ott voltam és cipőt akartam venni, az árak a budapesti plázák másfélszeresei voltak, csak kevesebb fajtából lehetett "válogatni". Hogy ezek után svájci PC-kiegészítő fronton mennyire "könnyű" beszerezni, arról sejtelmem nincs. Esetleg próbálj kinézni egy kártyádhoz való típust (és nézd a wattokat is, meddig van hitelesítve, mennyit képes lehúzni a chipről) aztzán keress olyan webáruházat, amely szállít pécsre is, de valami "bejáratottabb" webáruházat.
2012. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A házban még elöl és hátul sincs egy-egy ventilátor? (vagy csak én értelmeztem félre?) Ha nincs akkor oda mindenképp kellene, hogy legyen egy kis 'huzat' .
2012. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elég "no name" gépházam van sajnos szoval tippem sincs hogy hova tudnék berakni plusz ventiket hátulra biztosan, de elöl nemtudom
2012. aug. 20. 18:00
 8/10 Hazardteam ***** válasza:
5000 körül már biztos kapsz olyan házat, ami elöl hátul ventihelyes. lényeg, hogy elöl befele fújjon, hátul szívja ki a házból a meleget. Csinálj huzatot benne, de előtte zárd le a "részeket" mert ennek is hasonlóan van csak értelme, mint a légkondinak zárt nyílászárók megléte mellett. Vagy akkor vegyél gyorskötözőket fillérekért, meg egy ventit és applikáld a kártyára iréányítva, leszedett oldallemez mellett.
2012. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hátulra raktam egy arcting cool ventit, meglátjuk lesz e javulás
2012. aug. 21. 18:35
 10/10 A kérdező kommentje:
most néztem youtube-videót 9800gtről feltünt vmi van hozzá tápkábel vagy vmi hasonlókábel az én videokártyámnál ilyen nincs lehet ez a probléma forrása?
2012. aug. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!