Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom minek tanuljak tovább?

Finalman kérdése:

Nem tudom minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Hello! 16,5 éves vagyok gimi 2. osztályos és lassan itt a fakt felmérő meg stb, de nem tudom mire szeretnék menni a továbbiakban!

Igazábol imádom az autokat, motrokat, bütykölgetni azokat, de attol félek ez nem egy jól fizető állás mint auto szerelő, vagy van hasonlo ezzel foglalkozó szakma? Fontos jól keressek, azért ne 15 órát keljen dolgozni, meg legyen azért szabadidőm is ( pl autot szerelni meg motrozgatni) :D

Előre is köszi és bocs a helyesírási hibákért :D

Ui.: aki nem értené a kérdést annak: Milyen munkát ajánlotok (szempontok az előbb emlitettek: fizetés, szabadidő, ne legyen 15 órás munkaidő) számomra bonusz ha motorok vagy kocsik közelében dolgozhatok ( nem ugy gondolom hogy autópálya mellett -.- :) ) és ismétlem 10-es Reál Gimis vagyok!

16/F


2012. szept. 21. 00:30
 1/3 anonim válasza:
én már nem vagyok 16, igaz én annyi idős koromban öregeknek tartottam az ilyeneket mint én pedig nem volt az régen, na mindegy, ezt azért írtam le mert hozzá tartozik a válaszhoz én is reálos műszakis voltam akartam úgy volt hogy ott maradok a pályán, de az utolsó pillanatban társadalomtudományi területre mentem, és nem tudom még ma sem úgy, hogy nemrég befejeztem a sulit, hogy akkor jól döntöttem-e, mert aki a műszakit választotta az is küzdött a tanulással, és aki azt befejezte most az is ugyanott dolgozik ahol érettségéivel dolgoznak vagy ép munkanélküli, szóval ha nem akarsz tovább tanulni az is egy döntés, de később, ha családod munkád lesz még nehezebb lesz mint most így fiatalon, nekem van elektromos és autószerelő is a családban nem tudtak a szakmájukban elhelyezkedni pedig állítom a világ legjobb szerelői nincs olyan dolog a mit ne tudnának megjavítani, de ezt hozta az élet. Amiben még talán még ma el lehet helyezkedni az a tehergépjármű vagy buszvezető, de a jogsi iszonyat drága ezt már én is néztem, vagy ha minden kötél szakad megtanulni egy nyelvet és kimenni külföldre dolgozni, pedig az autókat én is nagyon szeretem: ) de ezen a pályán amikor sorra zárnak be a szervizek nagyon nehéz megtalálni a helyet, a lényeg: kell egy szakma, remélem segítettem
2012. szept. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyelvvel nem is lenne gond mert németböl középfokut teszek jövöre angolbol meg 2 év után :S soför azert nem szeretnék lenni de elgondolkodtatt hogy mi is a teendő most :S
2012. szept. 21. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök, vagy közlekedésmérnök esetleg? Nézz utána a felvi.hu-n, ezek valamelyike talán megfelelő lenne számodra.
2012. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!