Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyomozó szeretnék lenni, mi...

Nyomozó szeretnék lenni, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Májusban érettségiztem, 338 pontom lett, de nem mentem egyetemre annak ellenére hogy felvettek (gazdinfo) mert nem akartam már azt a szakot. Úgyhogy kijöttem Angliába dolgozni hogy közben kitaláljam mi is szeretnék lenni. És rájöttem, nyomozó szeretnék lenni. És a segítségeteket szeretném kérni (vagy tanácsaitokat) hogy hova menjek és hogy mik a követelmények. Előre is köszi a válaszokat:)

2012. szept. 22. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A jó nyomozó jelölt ezt önmaga kinyomozza.
2012. szept. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezen így negyed 3kor elmosolyodtam:)
2012. szept. 22. 03:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is érettségizz újra, mert 338 pont nagyon kevés. Nyomozónak az NKE-n tanulhatsz, vagy valamelyik RSZKI-ban a rendőr szakképesítés megszerzése után kerülhetsz nyomozói beosztásba.


A követelményeket a felvi.hu-n megtalálod az egyetemről.

2012. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!