Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 évesen esti tagozatos...

17 évesen esti tagozatos gimnázium?

Figyelt kérdés

Lehet-e 17 évesen esti tagozatos gimnáziumba járni?

Milyen indokokat fogadnak el? Pl.: Nem tudok bejárni a jelenlegi iskolámba,mert messze van, stb...


2012. szept. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges de nem ilyenre hivatkozva.Mondjuk nagyon szegény családban élsz és dolgozol így csak estibe tudnál járni.Ez jó hivatkozási alap lehet.Nem tudom mennyi most a tankötelezettségi korhatár mert volt 16 aztán lett 18 de most azt hallottam megint 16 lett.Ameddig tanköteles vagy addig szerintem kötelező nappalira járnod ha meg már nem akkor oda jársz ahová csak akarsz.
2012. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat, aki 17 évesen járt oda, csak nem tudom, hogy milyen indokkal tehette ezt..
2012. szept. 25. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én is estin végeztem (2009-ben)és nem lehetett 18 év alatt beiratkozni. ilyen indok meg alapból vicc, hogy túl messze van.
2012. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okoska, nem erre az indokra hivatkoznék, hanem csak példaként hoztam fel.
2012. szept. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!