Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlotok, minek tanuljak...

Mit ajánlotok, minek tanuljak tovább? 8. -os vagyok és elég tanácstalan. A többi lent.

Figyelt kérdés
A tanulmányi átlagom elég jó, tavaly 4,3 voltam - a kémia miatt - de most valószínűleg erősebben fogok zárni. Igazából egy művészeti iskolába szerettem volna, mivel van örökletes tehetségem, amit úgy gondoltam illik kihasználni. Azon belül grafika szakra, mivel 3 éve honlapot szerkesztek és imádom. Viszont nem vagyok hülye sem, és tisztában vagyok vele, hogy itthon Magyarországon ezzel az ég világon semmire sem vinném. Ha lesz lehetőségem majd 9.-ben zongorázni vagy gitározni is szeretnék megtanulni, mivel a zongorát 2 éve abbahagytam, és nagyon hiányzik. Meg amúgy is a zene szerelmese vagyok.:) Írni is szeretek... de abban nem tudom mennyi tehetségem rejlik. Csak gondoltam leírom, hogy ez is segítségetekre legyen a tanácsadásban. Szóval meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy mit tanácsolnátok? Nem szeretnék takarítónőként végezni 50ezer forintos fizetéssel. Mi az ami viszonylag jól fizet? Ti minek tanultok/tanultatok, vagy nekem mit ajánlotok az írottak alapján? :) Előre is nagyon köszönök minden választ!

2012. okt. 1. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

ha 3 éve honlapot szerkesztesz és imádod akkor asszem van ilyen weblaptervező vagy szerkesztő vagy milyen képzés is, de csak középsuli után, addig meg kitudod találni h mégis mit akarsz csinálni. Én középsuliban pl a legutolsó pillanatban döntöttem el h hova jelentkezek, egy hirtelen ötlet volt (gazdasági főiskola), gimi jártam nem közgazdasági szakközépbe szal semmi előtanulmányom nem volt, viszont nagyon megszerettem és -a legtöbb tárgyat- szívesen tanulom.

Szóval sztem ráérsz még dönteni

2012. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!