Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes döntés ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ebbe a szituációban?

Figyelt kérdés

Na szóval...ezt a sztorit senki se kívánom,hát kelljen élni!!!

A párommal 1 éve vagyunk együtt,több mint fél éve együtt is lakunk...szeret,imád,mindent megtesz értünk...van 2 gyerekem,egy 5 éves kislány,és 3 éves fiú...elfogadta őket,sajátjaként tekint rájuk!Elnéző,aranyos,türelmes velünk!De a magán életünk,jó pár hete,kb 1 hónapja pocsék...mióta kiment dolgozni,egyre csak rosszabb!!!

Van a gyerekeim apja...aki hát ugye az apa!Aki 3 éve,akkor még terhesen elhagyott...amikor együtt voltunk,sok rosszat kaptam tőle,türelme nincs!Bántott is...meg más is van a rovásán!De hát ostromol...barátaim véleménye megoszlik...valaki azt mondja adjak még egy esélyt az apának(de ez kb az 5. lenne,mert az első gyereknél is itt hagyott,8 hónapra),valaki azt mondja becsüljem meg a párom!

És most olyan érzelmi káosz van bennem,hogy egyszerűen nem tudom mit tegyek!!!!

Nem tagadom,vonzódok az apukához...de itt a párom,aki a csillagokat is lehozná,de a vonzalom kialvóba van(lehet azért mert apuka belépett a képbe,lehet a saját viselkedése miatt?!)

Tanácstalan vagyok,hogy mi a jó döntés!!!?! :S



2012. szept. 11. 06:32
1 2
 1/14 omba ***** válasza:

Nem látok érvet az "apuka" 6. esélye mellett.

A párod, meg egy másik kérdés.

2012. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az én bajom is...annyi h ő a biológiai apuka!Ő anno megteremtett mindent a jövőre nézve...párom most csinálja ezt...párom szeretne közös 3. gyereket,én viszont nem szeretnék többet szülni,és ő azt mondta,h akkor nincs közös jövőnk,mert neki kell saját gyerek(ami érthető)
2012. szept. 11. 07:03
 3/14 tomaszcool ***** válasza:

A tények:


1) Az apuka elhagyott 2* (terhesen).

2) Az Apuka bántott.

3) Az apuka rovásán más is van.

4) Az apukának nincs türelme.


Összegezve: Sem apának, sem partnernek nem való!

--------------------------------------------------------


5) A párod elfogadta a 2 gyerkőcödet.

6) Elnéző és türelmes.

7) A csillagokat is lehozná.


Összegezve: Apának és ideális partnernek való!



Nos, jó döntés sosincs, csak jobb, főleg ha már ide írsz ez miatt. A gyerekeid vér szerinti apjától túl sokat ne várj, egy ilyen ember megbízhatatlan és kibújik a "gondok" alól. Rossz döntés lenne. A párod aki elfogadtam a gyerekeidet (megjegyzem ez iszonyú nehéz tud lenni) teljesen normálisnak tűnik, szeret, megbecsül... Jó döntés. Az hogy egy ideje nem jó a kapcsolatotok, az lehet hogy ideiglenes, esetleg tart attól hogy elhagyod az apuka felbukkanása miatt és ez zavarja, idegesíti. Ha kiment dolgozni, talán kimehetnél hozzá 1 rövidke időre ha a pénztárcád engedi és megbeszélhetnétek ezt a dolgot személyesen. Persze ez rajtad áll. Ez volt a dolgok logikus oldala.


Érzelmi alapon is lehet . Egy más szemszögből megközelítve ha vonzódsz az egykori párodhoz, akármilyen dolgokat is művelt veled és bele mész abba, hogy újra vele legyél, akkor lehet hogy jó/jobb lesz vele mint a jelenlegi partnereddel. Persze a fenti okfejtés alapján nem igazán látok rá esélyt. A változás/változtatás és az "ismeretlen" mindig csábítóbb és jobban hangzik.


Hallgathatsz a szívedre és az eszedre, te döntesz! Mi nem adhatunk egyértelműen jó választ, csupán rávezethetünk erre-arra. Ez az én véleményem.

2012. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tomaszcool ***** válasza:
jah... akkor ez is baj lehet, szerintem érthető, hogy fent szeretné tartani a "vérvonalat", a nevét!
2012. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 omba ***** válasza:

"Nem tagadom,vonzódok az apukához." - szóval nem a hálád az, ami elbizonytalanít... nem tudsz leválni róla.

Pedig egy fos alak.

Hogy egy nőt elhagyott, az még megesik, de a saját gyerekeit....

Azért tettem idézőjelbe: nem apa, csak annyira, mint egy spermabank.

Tehát, ha szakítani akarsz a pároddal, a nem vállalt 3. gyerek okán, akkor sem tudom, hogy egy rövid románcnál mi többre számíthatnál?

2012. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha mazoista vagy, értem a vonzódásod. (Bár szerintem akkor is jobban tennéd, ha más szadistát keresnél magadnak.) Ha nem vagy mazoista, akkor nem értem a kérdést.
2012. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt meg tudod magyarázni, nem nekem/nekünk, hanem saját magadnak, hogy mi az, ami vonzóvá teszi a szemedben az apukát?


Az, hogy felelőtlen, aljas alak? Hogy ott hagyott kétszer mikor a legnagyobb szükséged lett volna rá? És nem csak téged, hanem a gyermekeiteket is? Itt bukott el először , mint férfi, azután, mint apa!


Szerinted, ha vissza mész hozzá, hányszor fog még sz@rban hagyni? Tényleg egy ilyen férfit és ilyen instabil életet akarsz magadnak és ami a legfontosabb a gyerekeidnek?


Ez már nem csak rólad szól, hanem a családi békéről, nyugalomról... egyértelmű, hogy ez a férfi ezt soha nem fogja megadni...


Az ember elbotlik egyszer, de mindig ugyanazt követi el?

Na ne..

2012. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 3/7 igaza van.


Én személy szerint javaslom a családterápiát.

2012. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni hogy hogy tudsz egy olyan embert vonzónak találni aki a legnagyobb szükségedben sz@rt rád magasról.


Csak azért mert a gyerekek apja?

2012. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy kibékülsz az apukával. És utána milenne? Gyerekekkel nem törődött, veled se... Ugyanúgy a szarban hagyna megint. Szerintem becsüld meg a jelenlegi párodat.
2012. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!