Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk a barátommal. Nekem ő volt életem első nagy szerelme. Nagyon megviselt a szakítás, de ezt próbáltam nem mutatni. A szakításunk után 1-2 hétig még beszélgettünk, találkozgattunk. Ma már nem is köszönünk egymásnak, pedig szinte minden nap látjuk egymást. Úgy érzem, ez a "kapcsolat" még mindig egy nyitott ajtó a múlthoz. Szeretném vele megbeszélni és lezárni végleg. Mégis mi lenne a legjobb? Ha felhívnám és megkérném, hogy utoljára üljünk le és beszéljük meg, vagy inkább hagyjam a fenébe?


19/L


2012. okt. 1. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed beszéld meg vele. Ez csak a te döntésed, viszont arra készülj fel hogy lehet, hogy ő nem akar találkozni
2012. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ss88 válasza:

Attól függ miért szakítottatok

Ha tippelnem kéne nem te kezdeményezted hogy szétmenjetek, valószínűleg megvan az oka amiért vége lett, ezt kell kiderítened. Vagy ha tudod akkor írd le légy szíves!

2012. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakitottatok, milyen lezaras kell meg? Tudod, ez olyan dolog, hogyha nem akarod magad tultenni rajta, es kattogsz rajta minden nap, akkor meg jovore is hianyozni fog.
2012. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ASOT ***** válasza:
100%

Első kapcsolat első nagy szerelem, ezen mindenki nehezebben van túl mint a többin.

Semmi értelme utoljára találkozni és megbeszélni a dolgokat.

Abból utána megint csak kesergés jön újra és újra előjön minden régi emlék, aminek semmi értelme, még 1 találkozás csak nehezebbé tenné az elszakadást.

Ergo, hagyd a francba!

2012. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!