Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi a jobb? gimi...

Szerintetek mi a jobb? gimi vagy szakközép?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. a tanárjaim abban vannak hogy gimibe fogok menni .. háth nem tudom nem vagyok valami jo a tanulásban. sőt még azt sem tudom hogy mi akarok lenni .. :(

tudnátok segiteni???


2012. okt. 21. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten sz*r tanuló voltam általánosba. Gimibe 4-5-ös voltam kivéve kémiából, ahol az egész osztály 2-es volt kivétel nélkül. Én szeretem a gimit. Bár amiért sz*r tanuló voltam, csak kiváncsi voltam, hogy fel vennének e, pedig már beindultam, hogy a szakközépbe megyek. De örülök, hogy felvettek a gimibe!:)
2012. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért lett volna szimpatikusabb a szakközép, mert érettségi mellé még mást is tanulhatttam volna. A tanuláson simán tudsz változtatni, milyen irányba szeretnél elmenni?
2012. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

amugy a baj az hogy nem tudom hogy mit szeretnék tanulni.. az osztályfőnököm rendes mert ő azt mondja hogy a gimi az jobb de ő nem tud hejettem dönteni :/

amm járok magyarbol tehetséggondozora.. esetleg tudnátok valamit ajánlani??? mit érdemes tanulni ????? :/

2012. okt. 22. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lennél már tehetséges magyarból, ilyen helyesírással? :D Ne röhögtesd már ki magad! Vagy a tehetséggondozás nem ezt jelenti? Hogy oda az átlagnál ügyesebb diákok járnak?
2012. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a tehetséggondozo: felkészit a felvételire. és azoknak találták ki akik nem valami jok a tanulásbn de szeretnének valami " jobb suliba" bekerülni
2012. okt. 22. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, mert én szenvedek fogalomzavarban. Én tényleg azt gondoltam, hogy az ilyen külön foglalkozás még pluszban, azoknak a gyerekeknek, akik többre képesek, mint amit tanórákon leadnak nekik anyagot.
2012. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!