Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen készségek szükséges a...

Milyen készségek szükséges a MOME média design /vagy/ tervező grafika szakra való bejutáshoz? (Fiú/10. oszt)

Figyelt kérdés

#rajz #média #MOME #media design #Moholy-Nagy Művészeti Egyetem #MOME - Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
2012. okt. 22. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel hova tudsz elhelyezkedni ha megkérdezhetem?:) (nem kötegedés, teljesen jó indulatú kérdés)
2012. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

^a művészeti szakok nem feltétlenül arra vannak, hogy "elhelyezkedj", de ha már megkérdezted akkor:

- a tervezőgrafikus elhelyezkedhet mindenféle területeken, logót, termékcsomagolást, könyvborítót, mindenféle grafikákat tervezhet.

- a média designer játékok megjelenését tervezi(de nem feltétlenül programoz) emelett tervezhet weboldalt, videóval kapcsolatos dolgok.


kérdező: egy picit elkéstél, 8.-ban kellett volna jelentkezni a kisképzőbe, vagy a jaschikba. ha pesti vagy akkor a budai rajziskolába menj, vegyél minél több órát, hogy megtanítsanak rajzolni. ha nem pesti vagy, keress egy helyi művészt, vagy ha van művészeti suli akkor iratkozz át abba, de ez nem biztos, hogy ilyen egyszerű lesz.

2012. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zuzana válasza:
Az előbb felsorolt helyeken kívül, ( tudok ajánlani egy iparművész kollégát, aki nagyon jól tanítja a rajzi alapokat. többeket bejuttatott az egyetemre. Budapest környékén. ( ha gondolod: 20 5424459)
2012. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!