Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem érdekel a közgáz, mire...

Nem érdekel a közgáz, mire váltsak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdtem tanulmányaimat az egyetemen, közgáz szakon. Jönnek az első zh-k, tanulni kell, stb. és egyre inkább úgy érzem h ez nem én vagyok, és mást kellene csinálnom. Nem érdekel a dolog, nincs kedvem leülni tanulni, beleásni magam, ami azért szükséges. Sokkal inkább úgy érzem érdekelne vmilyen emberközpontú dolog, mint pl a pszichológia vagy ahhoz hasonló dolog, sokkal humánusabb terület. Viszont a pszichológusok sem tudnak manapság elhelyezkedni. Kérlek titeket segítsetek valami jó ötlettel, hogy minél hamarabb váltani tudjak. Nem akarom csak úgy "csinálgatni" a közgázt, elmegy vele a sok év, és kezdhetek bele másba. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy használható tanácsa, légyszi írjatok. Fontos lenne. Egyébként én és a családom is művészi beállítottságúak vagyunk, van a családban nem egy zenész, író és még festő is. Szeretek az embereknek segíteni, lelki támaszt nyújtani, problémákat megoldani. A válaszaitokat előre is köszönöm :))
2012. okt. 29. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Iparművészeti főiskola?
2012. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet költségtéritésesen pszichológiából egy félév?
2012. okt. 29. 22:44
 3/3 anonim válasza:
Mindenhol más, pl miskolcin 155 ezer egy félév ha jól emlékszem:D amúgy szerintem pszihoval jobban el lehet helyezkedni úgy, hogy nem sok mindent kell csinálnod
2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!