Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Msc vagy Bsc képzésen lehet...

Msc vagy Bsc képzésen lehet választani szakirányt biológiában?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenhol.
2012. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem kell is, a 2. félév végén
2012. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És melyek vannak?
2012. nov. 4. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy keresd ki, mivel kb. 10 másodpercben megkeresni a google segítségével, na mind1,


SZTE-n ezek vannak:


3 féle szakirány közül lehet választani: (ezeken belül vannak modulok, amiket nem kell külön kiválasztani, csak úgy kell felvenni a tantárgyakat, hogy az előírt kötelezőket megcsináld és akkor az lesz a saját modulod)

- szupraindividuális (ezen belül szerintem csak ez van, bár nem ezt választottam, ezt nem tudom milyen) ez az ökológiás szakirány

- sejt- és molekuláris (ezen belül van még neurobiológia, molekuláris biológia és növénybiológia)

- tanári (itt választani kell egy másik szakot és annak is teljesíteni kell az előírt tárgyait + a sajátod kötelezőid)

2012. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azok a modulok mit takarnak? Pl sejt és molekulárison felveszem a neuronbiológiát akkor neuronbiológus leszek?
2012. nov. 4. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, bár az nem tudom mire jó, Bsc-vel kb. semmit nem lehet kezdeni, mindenképp kell majd egy Msc. Ezeket lehet tanulni Msc-n:

A mesterképzésen belül az alábbi szakirányok

választhatók:

- Molekuláris, immun- és mikrobiológia MSc

- Idegtudomány és humánbiológia MSc

- Növénybiológia MSc

- Ökológia, evolúció- és konzervációbiológia MSc


Bár ezért mondtam, hogy nem árt a neten keresgélni, mert nekem több idő leírni, mint neked megkeresni

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!