Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha határidő után fizetem be...

Ha határidő után fizetem be az egyetemi tandíjam, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy 14.-éig be kellett volna fizetni a féléves díjat. Mindig küldenek róla Neptun üzit, de most nem volt semmi. Buktam miatta ezt a félévet?

2012. nov. 17. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, van, ahol késedelmi díj ellenében valamennyivel később is be lehet fizetni, de ez nyilván egyetemfüggő!


Hétfőn menj be a Tanulmányi Osztályra és kérdezd meg!

2012. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Hétfőn nincsen nyitva az Oktatási Igazgatóság ( ők a helyi T.O.). Telefonon tudok velük beszélni. Nem fognak emiatt kirúgni, ugye?? Annyira félek!

Pannon Egyetemre járok.

2012. nov. 17. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod az ottani szabályokat. Rengeteg dologt el tudok képzelni, de általános szabály nincs.
2012. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is oda járok.. Nem gondolnám, hogy pár nap/egy hét késés miatt buknád a félévet, kirúgni meg biztos nem fognak! Amint tudod a jövő héten fizesd be a díjat és ne aggódj ennyit emiatt!
2012. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. válaszadó:

Sajnos az erre vonatkozó szabályt fejből nem tudom. Próbáltam neten rákeresni, de nem jártam sikerrel. Mindenhol csak azt tüntették fel, hogy hogyan kell befizetni a díjat, a csúszásról nem találtam semmit.

4. válaszadó:

Nagyon remélem, hogy igazad lesz! Ez az utolsó évem a suliban és nem akarom ezen elbukni.


Köszönöm szépen, hogy írtatok!

2012. nov. 17. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!