Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11-ik osztályba szakmán...

11-ik osztályba szakmán lehetséges a magántanuló?

Figyelt kérdés
Megengedi az iskola a magántanuloságot szakmán?Anyukám meghalt,apukámmal élek,tesvérem is elköltözött és én csinálok mindent.Apukám beteg,és én szoktam eljárni dolgozni,ezért szeretnék magántanulo lenni..Ezt az iskolának ,hogy jelezzem,hogy megértcse?
2012. dec. 4. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Elvileg lehet ,de iskola és igazgató függő. Ott kell megérdeklődni. Lehet ,hogy adnak papírt amit ki kell tölteni és meg kell indokolni ,hogy miért szeretnél magántanuló lenni. Leírod amit ide írtál szerintem ez elfogadható.
2012. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm..De szerinted ha én irok apukámmal egy kérvényt az igazgatonak visszajelez vagy ilyenkor mi a tehendö?
2012. dec. 4. 21:01
 3/3 anonim válasza:
Szia! Engem érdekelne, hogy sikerült elintézned?
2013. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!