Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magántanulói státuszt lehet...

A magántanulói státuszt lehet nem véglegesre 'igényelni'? Tehát, ha én csak ebben az évben kívánok otthon tanulni, aztán jövő szeptembertől pedig ismét iskolába járni, lehetséges-e?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kívánság kérdése! Elég nyomós indokok kellenek hozzá (már mint a magán-tanulósághoz), és nem úgy van, hogy te csak erre a tanévre akarod, arra meg nem.
2012. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mar mert ne lehetne? Elkepzelheto, hogy a korulmenyei valtoznak az egy ev alatt (peldaul iden sulyos betegsegbol labadozik otthon, jovore viszont mar eleg jol lesz ahhoz, hogy kozossegbe menjen). A legjobb, ha az osztalyfonokoddel megbeszeled, hogy miert szeretned ezt es igy, o biztos tud neked segiteni.
2012. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze változhatnak a körülmények, meg gyakran van is így, de nem igényled. Egy hosszabb vizsgálat előzi meg és utána van csak rá lehetőség. Később egy-két évente kontroll. Ha ott úgy ítélik meg, akkor mehetsz ismét közösségbe.
2012. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de elvileg nem úgy van, hogy bárki lehet magántanuló, ha a szülő így szeretné?

köszönöm a válaszokat

2012. nov. 4. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lehetsz magántanuló, olyan indokkal is, hogy aztmondod az igazgatónak, hogy beilleszkedési problémáid vannak.. vagy nem jársz be rendesen suliba, sokat hiányzol és akkor is szokták javasolni. És jövőévtől meg nyugodtan lehetsz bejárós is.. nem olyan bonyolult ez. Tavaly én is magántanuló voltam, idén meg már bejárok..! :)
2012. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem kell nyomos indok én is ugy lettem magántanuló hogy csak simma szülöi beleegyezés kellet.
2012. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6-os. Idén akkor már nem is számítasz magántanulónak? Nem félévente kell vizsgáznod, hanem ugyanúgy rendesen kapod a jegyeket?:)
2012. nov. 8. 17:51
 9/10 anonim válasza:
Csak év végén kell vizsgáznom akor mehetek be orát látogatni amior akarok.
2012. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,ellehet intézni,hogy meddig akarsz magántanuló lenni,de ebbe az igazgatónak bele kell egyeznie.Nekem félévkor és év végén voltak vizsgáim...
2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!