Magántanulás, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy döntöttem,hogy magántanuló szeretnék lenni,utálom az osztálytársaimat,a földrajz-biológia tanárt is! Nem szeretek közösségben tanulni,nincs semmiféle bajom,hogy nem bírok elhelyezkedni sok ember között,azt a tanárt nem lehet szerezni,az osztálytársakat se!


Tudnátok mondani lehetőségeket,árakat,hogy tulajdonképpen mi kell hozzá?



2012. dec. 18. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ember csak úgy nem lehet magántanuló.. A szüleid szólnak az igazgatónak, aki egy szakértői testülettel eldönti valóban nyomós érved van-e erre..(az osztálytársak utálata általában nem az)


Mellesleg hidd el minden tárgyból felkészülni osztályozó vizsgára minden félévben nehezebb, mind dolgozatokat írni..ha kicsit utána olvasol, láthatod, hogy iszonyú sok gyerek nem szeret iskolába járni, utálja az osztálytársaid.. Kérd meg a szüleid, hogy ha más nem írassanak át másik iskolába.. Ez a magántanulás cseppet se m olyan álom dolog, mint ahogy azt elképzelik..

2012. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
marha jól hangzik h egész nap otthon, te osztod be az idődet stb. de egyedül megérteni a tananyagokat nem könnyű. a magántanár meg elég sok pénz.
2012. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam,hogy tanárokkal megbeszélni egy órarendet,abba a suliba ahova most járok(általános) és akkor járnék be,2 gyerek is a suliból magántanuló/volt,olvastam olyat a neten,hogy amikor az osztály dolgozatot írt,arra bement és ő is megírta. Elvileg ha pszichológustól kapunk iratokat lehet ingyen magántanulónak lenni.
2012. dec. 18. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tanár sem kap annyi fizetést és egyiknek sincs annyi ideje, hogy mindenből magán órát tartson neked.. Az pedig nem elég indok egy pszichológusnál, hogy nem szereted őket.. Ennyi erővel minden 5.ik gyerek magántanuló lenne.. Általános iskola, tehát még elég kicsi vagy.. Hidd el lesz ez jobb is..Majd gimi lesz új osztályod..
2012. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy úgy elb@ssza a napomat ez a biosz-föci tanár,hogy a többi órán se tudok teljesíteni mert vagy olyan ideges vagyok vagy azon gondolkozok hogy álljak bosszút rajta.
2012. dec. 18. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden gyerek életében van egy ilyen tanár.. Nekem is volt, nővéremnek is, öcsémnek is.. Mindig van, lesz valaki akit utál a gyerek.. Elfogadhatod ezt ténynek és megpróbálhatsz beilleszkedni, tanulni, mint a többi gyerek, akkor is, ha nem könnyű vagy kijelentheted, hogy utálod az egészet, sírhatsz anyukádnál magántanár után, meg pszichológusnál.. Max annyit érsz el az utóbbival, hogy suli mellett járhatsz még dilidokihoz is.. vagy annyit se.. szimplán betudják, hogy nehéz eset vagy és reménykednek, hogy benő a fejed lágya... szerintem egyszerűbb lenne elfogadnod a helyzetet és megpróbálni csal azért is tanulni..
2012. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy amikor a tanár felidegesít hazajövök,és képes vagyok olyat művelni a gépen hogy kicseszhetnének az iskolából stb..
2012. dec. 18. 17:03
 8/8 Molia ***** válasza:
Akkor neked ideggyógyász kell, és nem magántanulóság.....
2013. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!