Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire keresett manapság a...

Mennyire keresett manapság a vegyészmérnök szakma?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnök szeretnék lenni, de nem vagyok tájékozott abban, hogy az iparban milyen az elhelyezkedési lehetőség.
2012. dec. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
eléggé
2012. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresett, elég megnézni a nagy állásportálokat pl. profession.hu, keresik a vegyészmérnököket.
2012. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a gépész megy én úgy látom. Csak szenved a vegyipar már Magyarországon. Szépen lassan minden vegyipari cég csődbe megy, vagy legalábbis nagyon leépül. A gyógyszeriparnak meg odavágott a kedves ko*unk. A Sanofi már kivette az országból a fejlesztést.. Viszot a gépipar virágzik.
2012. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, viszont külföldre is mehet, és az ottani fizetésből könnyen visszafizeti a tandíjat. Az viszont nagyon igaz, hogy rengeteg gépészt keresnek, csak oda nehezebb bekerülni is és elvégezni is.
2012. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős vegyész azt mondta hogy a 40 végzett közül 2-3 nem tudott elhelyezkedni 1 év után. Cirka 2-300 ezerről indul a fizu. Én pl. rohadtul bánom hogy nem mentem oda, nagyon érdekesnek hangzik
2012. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!