Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöknek vagy a...

Villamosmérnöknek vagy a gépészmérnöknek van nagyobb jövője?

Figyelt kérdés

Mindkettő nagyon érdekel, ezeken belül több szakirány is. Nem tudok egyenlőre dönteni, így ez alapján fogok.

Tehát mi az, amit ha elvégzek, akkor inkább szükség lesz rá(mert azt sejtem, hogy még mindkettőre, de hogy melyikre inkább). Köszi!


2013. jan. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán mindkettőre. Én gépészre járok, így elfogult vagyok. De ne csak az érdeklődést vedd figyelembe, hanem a képességeidet is. A gépész nagyon erősen alapul a fizikán és a kevésbé erősen a matekon. A villamos fordítva.
2013. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, mindkettőnek nagy jövője van.

Talán még annyi a különbség hogy gépészen vannak műszaki rajzok, villanyon meg nemnagyon. A térlátás se árt gépészre.

2013. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerositeni tudom az elozoket, egyik szakkal se jarnal rosszul. Meg annyit tennek hozza, hogy villanyon tudomasom szerint eleg sok az informatika-programozas is, gepeszen viszont csak nagyon alap szinten van, es nem is igazan van komolyan veve.
2013. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel mind kettő akk. végezd el őket (de ha csak tényleg nagyon szeretnéd mind kettőt).Mert ha sikerül elvégezdned mind 2 akk. lesz egy villamos/gépész mérnökid ami a jövőben sokat fog számitanni.Ha van benned akkarat erő és kitartás akk. végezd el mind2.Sok sikert:)
2013. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!