Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek a legjobb emelt kémiára...

Melyek a legjobb emelt kémiára felkészítő nélkülözhetetlen könyvek?

Figyelt kérdés
Ősszel emeltezni fogok és már most szeretném elkezdeni a felkészülést.Mozaikos 11-12-es összefoglalóm már van,ezen felül Ti mit ajánlotok?

2013. jan. 8. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ötösöm lesz kémiából példatár.
2013. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 11-12.es összefoglalóm volt, azt tudtam odavissza kb..:) Minden benne van szerintem, amit elméletből tudni kell. A másik ami kell az az Ötösöm lesz kémiából, van hozzá megoldáskötet, azt is érdemes lesz megszerezned. Azt a könyvet szépen kezdd el az elején megoldogatni, közben ellenőrizd a megoldásokat, és ha a végéhez érsz, és érted is amiket megcsináltál, akkor nem lesz gond..:) (a végén van pár támakör a feladatok közt, ami még emelt szintre se fog kelleni, de azt tudni fogod melyik)

+ami még kell, az nem könyv, de szóbelire a 70kísérlet fent van a neten hogy mik, azt érdemes kinyomtatni, és kidolgozgatni. Ezeket megcsinálhatod magadtól, vagy neten amit nem tudsz utánanézhetsz. Vagy van egy könyv még, Czirók Ede: Kísérletek a kémia érettségin. Ezt szokták még nagyon ajánlani, van hozzá dvd melléklet, szerintem biztos nagyon jó, bár én enélkül csináltam meg az érettségit, de ha van még felesleges pénzed akkor ez is jól jöhet..:) Ebben sincs meg az összes kísérlet amúgy, de csak pár maradna ki asszem. Ha meg még így se menne valamelyik, írj nekem, megkeresem én miket írtam, vagy ha bármi kérdésed van akkor is írthatsz nyugodtan, megpróbálok segíteni..:)

2013. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves 2.: szerinted májusig fel tudnék készülni egy 75-80%-os emelt kémiára tanár nélkül,ha sose tanultam kémiát?
2013. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén..nem valószínű. Már kevés idő van nagyon. Esetleg az őszi érettségire fel tudsz, de a mostani nagyon közel van. Még ha elméletet tudnád is nagyjából jól, csak számítások nem mennének, akkor azt mondom talán. De attól függ amúgy mennyi időd van, és mennyire gyorsan tanulsz, mennyire szereted. Suliba jársz mellette?
2013. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem járok suliba.igazából csak most döntöttem el,h orvosira akarok menni, eddig btk-ra készültem. köszi a segítséged :)
2013. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah hát ha nem jársz suliba, és nagyon ráérsz, és semmi dolgod, és tényleg komolyan gondolod, hát akkor állj neki és tanulj minden nap, amennyit csak tudsz. Megpróbálhatod. Nem vesztesz vele semmit, max szerzel egy kis tapasztalatot. És utána még könnyebb lesz a hiányosságokat pótolni. Melyik orvosira szeretnél menni? Biosz emelttel hogy állsz?
2013. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!