Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Főiskola gazd. és...

Nyíregyházi Főiskola gazd. és menedzsment alapszakja után van esélyem, hogy felvegyenek egy budapesti (pl. Corvinus vagy BME) egyetem mesterszakjára (akár fizetettre)?

Figyelt kérdés
Írnátok tapasztalatokat ezzel kapcsolatban?

2013. jan. 10. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van,ugyan annyi mint bárkinek, van egy felvételi vizsga, ott kell remekelni.:P
2013. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ott ugye nézik a jegyeket is? Ja és a felvételi vizsga mit takar? Beszélgetés vagy írásbeli vizsga?
2013. jan. 10. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
felvi.hu illetve az iskolák weblapja elég megbízható forrás ilyen kérdésekben
2013. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van esély persze. Általában szokott lenni írásbeli vizsga, amin az elméleti tudást mérik fel. Illetve szóbeli, ahol lehet hogy tételt kel húzni vagy olyan szóbeli beszélgetés ahol a szakmai elhívatottságodat nézik, mik a céljaid, miért választod ezt a szakot. Iskolánként tényleg változó. Iskola honlapján megtalálod a szükséges infókat!
2013. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 10. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt nem hagyhatom ki

http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

tényleg igaz?? :D

2013. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, levelezős vagyok...:D
2013. jan. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!