Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek mehetnék továbbtanulni?

KoRn III kérdése:

Minek mehetnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Sziaztok. Most vagyok 14 éves, és elém lett téve a jelentkezési lap. De igazából nem tudom hova menjek. ebben kérem a segítségeteket. 3-as tanuló vagyok. Nagyon szeretem az utazást és a kihívásokat, ezért gondoltam a kamionsofőr munkára, de sokak szerint elég kemény és ezt el is hiszem. Gondoltam már a rendőr munkára is, jelentkeztem is a csornai hunyadiba és a szaváriába ahol oktatnak belügyi rendészetet... Ti mit mondotok ezzel kapcsolatban? köszi a választ előre is :)

2013. jan. 13. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen tantárgyak mennek jobban? Mi érdekel? Milyen munkában tudod magad elképzelni a felsoroltakon kívül? És miért vagy 3-as? Jófejű vagy, csak lusta, vagy ennyi telik?
2013. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp olyat szeretnék ami aktív szakma. Egy rendészeti jövőben el tudnám magam képzelni. Amúgy a lustaság az amivel küzdök. 5. osztályig szín ötös tanuló voltam, és csak most rontottam le, és sajnos meg kellett küzdenem 8. félévkor hogy felhozzam 3-asra. De ha olyan helyre tudnék menni ami érdekel, kihoznám magamból a maximumot.
2013. jan. 13. 15:17
 3/7 A kérdező kommentje:

A jegyeim 8. félévben


Matek 3

Töri 3

Tesi 5

Angol 4

Nyelvtan 3

Technika 4

Fizika 2.4

Föci 3

Ének 5

Infó 5

Biológia 3

Kémia 2

Rajz 5

2013. jan. 13. 15:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Irodalom 4 ez le maradt véletlen
2013. jan. 13. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a legjobb az eloszlás. A laza tárgyakból van jó jegyed, és a "komoly" tárgyakból van rosszabb értékelésed. Ha számodra rokonszenves a rendőri pálya, akkor haladj abba az irányba. Az javaslom, válassz ki 2-3 tárgyat, amit komolyabban veszel (pl. infó, matek, idegen nyelv), a többi nem olyan fontos.
2013. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Sajnos sok gondunk volt, anyagi meg családi, és így elrontottam mindent. Megpróbálom javítani.. Köszi :)
2013. jan. 13. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
a rendészet tök jó sztem!
2013. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!