Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 éves leszek idén májusban....

22 éves leszek idén májusban. Év vesztes vagyok, van érettségim, de nincs szakmám és munkanélküli is lettem. Tanulhatok még ingyen?

Figyelt kérdés
Szakács szeretnék lenni, de mindenhol 200-300 ezer ft-okért végezhetném el. Van olyan suli ahol elvégezhetném akár estin is?
2013. jan. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
23 éves korig lehet középfokú intézménybe tanulni, akár ingyen akár nem. A szakács szak(ma) pedig 2 éves.
2013. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23 éves korig lehet államilag finanszírozott képzésen tanulni, HA még nincs szakmád, egyéb végzettséged. Egyébként én is 22 éves vagyok. Elvégeztem egy banki szakügyintézőit, de avval kitörölhetem.. most ott tartok hogy nincs munkám. Pedig kellene valami, de mivel nagy a munkanélküliség ez nem egyszerű. Gondoltam, hogy elvégzek valami okj-t de ami tetszene az is 2 éves. Ezek a pár hónaposak meg nem érnek semmit..
2013. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2016. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vendéglátos szki-kban nézd meg
2016. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pl.

Gundel iskola

2016. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

már hogy ne tanulhatnál? oké, tudom, régen tetted fel a kérdést, te már valszeg nem jössz ide, mert minden bizonnyal tudod a választ azóta, de hátha mást is érdekel: OKJ-s képzésben bármikor, bármeddig, életkori korlátozás nélkül lehet két azaz KÉT szakképesítést megszerezni, INGYEN! egyetlen megkötés, hogy betöltött 25 év felett csak esti, vagy levelező képzésben vehetsz részt, nappali rendszerűben nem, de asszem az nem lehet gond, sőt, kifejezetten előnyös, hisz tudsz így dolgozni is a képzés mellett.


bővebb infó itt: [link]


képzések közt válogatni pedig itt lehet: www.jokepzes.hu

2016. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ja, és van természetesen szakácsképzés is - több helyszínen, más-más képző intézménynél -, és cukrász, meg egyéb vendéglátós (pl. pincér, üzletvezető, stb) is, érdemes átböngészni a teljes kínálatot.
2016. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!