Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikai mérnök szakon...

Mechatronikai mérnök szakon milyen könyvekből, jegyzetekből tanulnak?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok kezdeni, de szeretnék előre készülni, ezért érdekelne h milyen könyvekből és jegyzetekből tanulnak.

Egyelőre még nincs megoldva az albérlet úgyhogy nem tudom azt megoldani h elutazok 120 km-re(Debrecenbe) és végigkérdezek 100 embert a műszaki karnál h az adott szakon tanul -e.

De itt biztosan van olyan aki mechatronikára jár.

Előre is kösz a segítséget.



2013. jan. 20. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem Debrecenbe járok, de biztos vagyok benne, hogy az első 2 félévben szinte ugyanazt fogod tanulni mint pl. a gépészek, szóval egyenlőre semmi speckó könyvvel nem kell számolnod. Ami kelleni fog, azt valószínűleg sulin belül megkapod, vagy esetleg könyvtár.

A lényeg hogy ilyen téren nem kell előre készülnöd, max anyagilag :)

Hajrá!

2013. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én Debrecenbe járok mechatronikai mérnök szakra, most végeztem első félévvel. Nos eddig egy darab könyvünk nem volt, nem is nyitottam ki, mert amit órán elmondtak az tökéletesen elég volt. Persze ugye volt egy pár oldal jegyzet, amit érdemes volt ott megvenni. De első évben főleg matematika és fizika amire nagyon rá kell készülni. Amúgy ha előre akarsz készülni ajánlom, hogy nézz utána az anyagismeretnek és a fizikán belül a mechanikának (plusz külön tárgy is van a műszaki mechanika).

Remélem segítettem valamit.

2013. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. febr. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!