Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24éves, sportos testalkatú,...

24éves, sportos testalkatú, okos, gyerek aki lassan befejezi a középiskolát és viszket már nagyon a tenyere a munkavégzés, a saját kereset szerzés után és van középfokú angol nyelvvizsgája, szeret masszírozni?

Figyelt kérdés
A kedvencei közé tartozik a emberi test biológia(anatómia),az informatika,a főzés, ügyes kezei vannak, jó csapatjátékos, stb... milyen munka után nézzen?

2013. jan. 23. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
24 éves, okos és nincs érettségije. Bűzlik.
2013. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 évesen lassan befejezi a középiskolát????
2013. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy bűzlik ez nektek,én sem jókedvemben érettségizem le ennyi évesen,már rég lenne munkám,de először kómából ébredtem 86 nap után,utána és eltartott egy ideig amíg felépültem és nem tolószékes bábúként kell napjaimat töltenem.És mostmár annyira jól vagyok,hogy tudjak necsak részletesen hanem teljesen ledolgozni a napot.
2013. jan. 23. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
masszőr gyógymasszőr, gyógytornász, ilyesmiket próbálhatsz. Pl mssszőrképzés nem is olyan hosszú. hamar dolgozhatsz vele, ha találsz klienskört
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!