Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítséget szeretnék tőletek...

Segítséget szeretnék tőletek kérni nem teljesen vagyok tisztában a dolgokkal illetve szerintetek mi lenne célszerű?

Figyelt kérdés
történelem szakra járok, első éves vagyok, nemsokára el kell döntenünk, hogy töri specializációt választunk vagy pedig minor szakot. először is érdeklődnék, hogy a szakdolgozat mikor van? 6 félévben? valamint ha felveszem a magyart minornak, azt csak 3. félévtől tanulom, és az 5 féléves, tehát mire töriből végzek, még lesz félév magyarom, de töri után mennék mesterszakra is, így a magyar utolsó féléve belenyúlik a mesterszak első félévébe? nem igazán értem. Ha minort veszek fel, akkor 2 szakdolit 2 záróvizsgát kell letennem? mi a célszerűbb: töri specializáció? vagy töri és egy minor, aztán tanári mesterszak? történészként hol tudok majd elhelyezkedni? van erre igény? köszönöm a válaszokat
2013. jan. 24. 12:02
 1/1 A kérdező kommentje:
még azt sem értem, hogy 180kreditet kell gyűjtenünk, 120 töri, 50 a minorból és 10 kr szabadon választható. de hogy gyűlik össze 50 a minorból, ha az 1 félévvel tovább tart mint a főszakom?
2013. jan. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!