Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az van hogy legjobb a brátnőmm...

Myácska^^ kérdése:

Az van hogy legjobb a brátnőmmel mentünk volna úgyanabba középsuliba, de igazgatónk mondta változtassa meg sorrendet és lehet megfogja változtatni sorrendet. Mitcsináljak? :/ (többi lent)

Figyelt kérdés
Mert rosszul sikerült neki központija és fél ha nem változtat sorrenden iskola nélkül marad. Önző vagyok, de rosszul esik hogy nem abba a suliba jön mégse ahová én és elgondolkoztam azon lehet én is változtatok sorrenden ha ő is Tényleg nem szeretnék abba a suliba egyedül menni,mert féle nagyon egyedül sok idegen gyerekkel körbe véve tudom,hogy amikor már ott vagyok jóbban trudok majd barátkozni,de félek hogy mégse :( adnátok tippeket mit kéne tennem? :/ Köszi előre a válaszokat lécci normális válaszokat mert szoktam olyanokat olvasni hogy stb..
2013. febr. 6. 19:45
 1/2 anonim válasza:

Szerintem, ne aszerint válassz iskolát, hogy a barátnőd hova megy, hanem aszerint, hogy Te hova akarsz menni!

És azon ne aggódj, hogy nem tudsz majd beilleszkedni, mert (tapasztalatból mondom) előbb-utóbb biztos találsz barátokat/haverokat akikkel el tudsz lenni!

2013. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találsz majd új legjobb barátnőt, ne aggódj. Gondolom később sem ugyanarra az egyetemre akartok menni, majd azután egy munkahelyre... sulin kívül még ugyanúgy tudtok találkozni, viszont azért nem is mind1 hol tanulsz tovább, itt már valamennyire a jövődet határozod meg (jó azért annyira nem, mert egy mezei szakközépből is lehet később akár orvosira is kerülni, de azért mégsem mind1).
2013. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!