Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZIE, KRF vagy KRE, emberi...

SZIE, KRF vagy KRE, emberi erőforrások szak?

Figyelt kérdés
Melyik sulit lenne érdemes választani?
2013. febr. 12. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

SZIE nekem is szimpatikus főleg hogy van Budapesti képzési helye ami remek volna.


A KRE-re én max csak azért mennék mert olcsóbb...:(


Lehet hogy SZIE lesz belőle, ott nem kell szakosodni viszont a SZIE-nél minden héten menni kell Pénteken és Szombaton.

A KRE-n csak 2 hetente van konzultációs nap és az is Pénteken és Szombaton.


Az SZIE 220.000ft/félév a KRE 170.000ft/félév

Azért nem mindegy hogy 50.000ft-tal több vagy kevesebb...


Végül is ahova mész majd dolgozni egy dolgot kérdeznek van diplomája és hol dolgozott eddig ennyi, nem azt hogy honnan van.


A legjobb persze a Corvinus lenne ha nem 225.000ft lenne a félév...pff


Nem értem miért kell ennyire drágának lennie.... :|

2014. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta már a KRE-re járok, túl is vagyok az első éven.

Államilag finanszírozotton vagyok, és az alapján választottam ezt végül is, mert én is számolgattam, hogy melyiknél mennyi konzultációs nap van.

Hát erről annyit, hogy ez szinte semmit nem számít, hogy mit ígérnek be, úgyis az alapján osztják be az órákat, ahogy a tanárok ráérnek.

Majdnem minden hétvégén menni kellett, sokszor volt, hogy csak egyik hétvégi napon, ritkán volt üres hétvége.

Ettől függetlenül nem bántam meg, bár szerencsére rugalmas a munkaidőm, akinek nem az, annak sokkal rosszabb.

A tanárok jók voltak, nem kértek lehetetlent a vizsgákon, általában korrektek voltak.

Most indul egy csomó ösztöndíjprogram itt nálunk, és van, ami költségtérítéseseknek is jár. Nézz utána ennek is, és ez alapján számolgasd a díjat!

2014. júl. 22. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

ó, én meg meg sem néztem a dátumot! Túlbuzgó voltam megint. :D

Tök jó, főképp, ha neked bejön. Állami ösztöndíjakat is nézegesd, meg a települési önkormányzat a Bursa mellett másféle támogatást is szokott adni az egyetemistáknak, csak azt nem reklámozzák.

Korrektek a vizsgán?

Hát szerencsés vagy. Nekünk pl török, latin, spanyol tisztégeket is be kellett tanulnunk, és hatalmas csúszások vannak ...

2014. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!