Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a Pázmány és a Kodolányi (Bp) anglisztika (BA) oktatás színvonaláról?

Figyelt kérdés
Anglisztikát (BA) szeretnék tanulni szeptembertől(levelezőn mert már elmúltam 30). Viszont egyre bizonytalanabb vagyok mely intézményt válasszam: elsősorban a Pázmányra és a Kodolányira(Bp) gondoltam ugyanis Komárom-Esztergom megyei vagyok. Ugyanakkor tudom, hogy az intézmény kiválasztásban a választani kívánt specializációnak is nagy szerepe van(valószínű nem fordítás tolmácsolás), de ettől függetlenül szeretnék minél több véleményt megtudni az oktatás színvonaláról a fenti két intézményt illetően. Várom az észrevételeket. Köszönöm!
2013. febr. 14. 12:39
 1/3 anonim válasza:
Én most állok iskola választás előtt, úgyhogy részben ugyan abban a cipőben járunk... Én a Kodolányiról egyre több rosszat hallok. Azt mondják, hogy nem igazán ismerik el a szakmában az ott végzetteket. Aztán nem lehet tudni, hogy ez mennyire igaz, de én egyre több embertől hallom ezt.
2013. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes jelentkezned, bár én nem anglisztikán végeztem, de mindenképpen hasznosítható ismereteket ad a suli. Egy-két tárgy kivételével mindent angolul oktatnak, így biztos nyelvtudáshoz jutsz. Nem értem miért húzzák le a sulit egyesek, nekem pozitívak a tapasztalataim, azaz érdekes, hogy konkrétumokat senki nem tud mondani, csak a levegőbe beszélnek. Sokat nyomhat a latba a suli által kínált nemzetközi lehetőségek. Eddig aki külföldön akart eltölteni egy szemesztert, annak kívánsága teljesült is.

Én a helyedben mindenképpen megjelölném, első helyen!

2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pázmányról nincs tapasztalatom, de a kodolányit sajnos 1 év után ott kellett hagynom, mert annyira nem tetszett. Színvonaltalan volt az oktatás, arrogánsak a tanárok.
2014. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!