Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemen a közlekedésmérnö...

Kovács Domonkos kérdése:

Az egyetemen a közlekedésmérnöki karon belül közlekedésmérnöki vagy logisztikai mérnöki szakra kell-e mennem ha légi irányító akarok lenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. :) Idén felvételizel?
2013. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
én voltam egyik egyetemen a nyílt napon, és ott a logisztikánál kérdezte meg egy srác hogy a légi irányítás mennyire van benne ebbe az egész szakba, és mondta az előadó hogy az még annyira nem fejlett ki. De szerintem a logiszikában van benne
2013. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha bírod a stresszt és tudsz egy időben több felé koncentrálni, akkor neked áll a zászló.


Amúgy szerintem közl.mérnöki.

2013. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja! Amúgy nézz fel a Hungarocontrol oldalára!
2013. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, tegnap el is küldtem a kérdésemet, de köszi a választ :)
2013. febr. 21. 07:31
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha ismered a hungarocontrol oldalt, akkor tudhatnád, hogy nem kell hozzá semmilyen különleges végzettség, egy érettségivel is lehetsz légiirányító. Már persze, ha jó vagy és óriási a mákod.
2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És ha te is ismernéd a HungaroCohtrol-t, akkor oda van írva hogy előny. és a tavalyi majdnem 100-szoros túljelentkezést figyelve sokat számít. Okoska!
2013. febr. 23. 12:00
 8/22 A kérdező kommentje:
És jobb ha tudod, nem a szerencsére kell bízni a dolgot, hanem biztosra menni.
2013. febr. 23. 12:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Most ugye tudod, hogy egy légiirányítót oktatsz ki éppen a bekerülésről?
2013. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó..de most akkor ha van érettségim,vagy ha ksk-s diplomám van, tökmindegy..lesz*rják? az a lényeg, hogy ez a teszt sikerüljön?
2013. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!