Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételin muszáj beszkennel...

E-felvételin muszáj beszkennelni a közép iskolai bizonyítványt is, vagy ha úgyis duplázni akarok akkor elég csak az érettségit elküldeni?

Figyelt kérdés
Egyetemre alapképzésre jelentkezek.

2013. febr. 17. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, azt ők döntik el, hogy melyiket alkalmazzák, ezért kell minden. De azt a módszert választják ami a jelentkezőnek a legideálisabb.
2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen minden dokumentumot kötelező feltölteni. A rendszer egyébként is automatikusan eldönti, hogy melyik számítási módszer kedvezőbb számodra, nem Te határozod meg.
2013. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, van olyan lehetőség, hogy úgy döntész, nem adod meg az évvégi jegyeket, mert úgyis duplázásra számítasz.
2013. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid ***** válasza:

Nem kötelező.


A jelentkezés feltétele az érettségi bizonyítvány, nem pedig a középiskolai. Ettől függetlenül semmi bajod nem lesz abból, ha feltöltöd a középiskolai bizit is, ki tudja hogy sikerülnek az érettségijeid, ne akkor kelljen majd kapkodni azzal is.

2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, én sem csatoltam tavaly.
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Már tavaly leérettségiztem csak sajnos most kihagytam egy évet. Azért tettem fel a kérdést mert én is azt olvastam hogy nem kötelező kitölteni a felvételinél a bizonyítvány jegyeket. Ezért attól féltem ha meg kitöltöm akkor lehet hogy úgy nézik és kevesebb pontot számolnak nekem, de akkor úgy látom ha beírnám akkor is automatikusan úgy számítják ahogy több pont lesz.
2013. febr. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!