Anglisztika szakot (vagy bármilyen nyelvszakot) meg lehet csinálni levelezőn? Vagy sokkal gyengébb az oktatás, mint nappalin?

Figyelt kérdés

pl. Pázmányon.


Mivel már nem tudnak eltartani és nekem is rossz,hogy nincs pénzem, ezért szeretnék mellette dolgozni. Szüleim még azt is mondták,hogy valahogy kifizetik a nappali tagozatot, de még ott van az eltartásom is meg a tudat,hogy egy csóró vagyok és nem tudok magamnak semmit megvenni.


2013. febr. 27. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, tulajdonképpen ugyanazt az anyagot adják le Neked, csak rövidebb idő leforgása alatt. Nem lesz értéktelenebb a diplomád utána, ha erre gondolsz.
2013. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok,hogy ha levelezőn végzem, nem lesz olyan szintű tudásom, mint egy nappalisnak, mert nem ülok egész nap előadásokon ami ugye adott nyelven folyik és îgy nem tudok tovább fejlődni. Tudom,hogy ez nem nyelviskola, meg is van a megfelelő nyelvtudásom, de gondolom nyelvszakon egyre jobbnak kell lenni.
2013. febr. 28. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!