Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes mérnök informatiká...

Hol érdemes mérnök informatikát vagy programtervező informatikát tanulni?

Figyelt kérdés
Amiket kinéztem,Pannon Egyetem.

2013. márc. 18. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
BME, Elte
2013. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezeken az Egyetemeken,van ezeken a szakokon kémia ?:))Mert azt nem szeretném :||

Meg játékfejlesztés felé lehet-e fordulni ..

2013. márc. 18. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

"Meg játékfejlesztés felé lehet-e fordulni"

A suli után biztosan.


Kémián csodálkoznék, ha lenne. :)

De matekra számíts.

2013. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyiken sincsen?
2013. márc. 18. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Fél perc gugli után...

[link]

2013. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha játékfejlesztő akarok lenni,melyikre érdemes menni ?
2013. márc. 18. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Pannon Egyetemen sincsen kémia ezeken a szakokon, anno 5 éves műszaki informatikán még volt, mivel kizárólag vegyipari egyetem volt anno és töltelék tárgyként bent hagyták. Fizika mérnök-informatikus szakon van, programtervező informatikus szakon nincs, de előbbin villanytan is van, amit sokan nem szeretnek (PE-ről beszélek továbbra is).


Játékfejlesztést sehol sem fogod csak az egyetemen tanultak alapján megtanulni, de amúgy Pannon Egyetemet annyira nem ajánlom ebből a szempontból, inkább Eltét, mert ott van olyan szakirány, ami modellezéssel foglalkozik, meg ott némileg több a matek, ami szintén fontos alapokat adhat.

2013. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor a Pannon Egyetem Programtervező szaka nem is jó?
2013. márc. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!