Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi irásbelikre hogy...

Érettségi irásbelikre hogy lehet rendesen felkészülni?

Figyelt kérdés
pl magyar matek irásbelin nem is azt kérdezik ami a tételekben volt még szóbelin is ért meglepetés ott se mindig azt kérdezték de mindegy az irásbeli a legfontosabb ti h készültetek rá? ha legközelebb megpróbálom nem akarok megint megbukni.

2013. ápr. 4. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fenn vannak az OH honlapján az elmúlt évek feladatsorai a megoldásokkal együtt. Leröltöd, megoldod, ellenőrzöd. Amit nem értesz, annak utánanézel vagy megkérdezed a tanárodat. Nem olyan komplikált ez.
2013. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyar írásbelinél a szövegértésre nem igen lehet készülni (szerintem). Én azt próbaérettségin piszkosul elszúrtam, nem tudtam, hogy gyakorolni rá, és az érettségin meg már jól sikerült. Szóval ez ilyen...

Aztán ugye a fogalmazás...Nagyon sok érvelő fogalmazást megírtam a 4 év alatt, 100%-ig biztos voltam benne, hogy azt fogom választani (azt is választottam). Ott tudni kell a kötelező olvasmányok történetét (elég a rövidített, de ha gondolod adhatok 1-2 tippet, hogyan lehet hatásosabban felkészülni). Mert ugye ezekből meríted majd a példákat. Meg tudni kell rizsázni.

Mateknál csináld meg az összes előző évi feladatsorokat. Látni fogod milyen típusú feladatok nem mennek, azokra keress több példát a neten és gyakorolj.

2013. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
megbuktál írásbelin?
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik tárgyból buktál?

Matek ?

2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ősszel mész?
2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!