Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumot ajánlanátok?

Melyik gimnáziumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag erős gimnáziumot keresek, ahol azért "jó a hangulat" (szóval vannak szervezett, sulis programok, a tanárok jók, képzettek és kedvesek valamennyire) és marad szabadidőm is a tanulás mellett, de mindent megtanítanak, ami jó érettségihez és egyetemi továbbtanuláshoz is. Most az Eötvös József Gimnáziumba járok, de különféle okok miatt iskolát szeretnék váltani (azért írtam le, hogy hova járok, hogy tudjátok, kb. ilyen kaliberű helyet keresnék). Mit ajánlanátok? Köszi!

16



2013. ápr. 5. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ELTE Trefort!!
2013. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont az Eötvöst akartam ajánlani,míg nem írtad az iskolát,így a Szent Istvánt és a Madáchot tudom mondani.Madách főként humán,és a hangulatért megéri oda menni.Egyszóval én ezt tudom javasolni,de a Szent István a második legjobb az országban...De a MIGbe nagyon szívesen várunk!!

Remélem segítettem.

2013. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szent Istvánt semmiképpen nem ajánlom.

Csak szóbelizni voltam ott, és láttam egy szünetet. Ne tudd meg! A diákok faarccal, ökölbe szorított kézzel vonultak. Sehol egy mosoly, sehol egy nevetés... Markolászták a cigit, amolyan "jhaj, matek volt, ki az udvarra cigizni... mi fizika jön? Huh, még egy szálat kére!".

Ráadásul az egyik szekrényre ki volt írva: "Haggy fel minden reménnyel!" Így volt kiírva: Haggy. Megállt az eszem...

Végül bementem szóbelire. A leendő osztályfőnököm unott arccal gyorsan le szerette volna zavarni a köztünk való beszélgetést. Pedig láttam, hogy egy másik lánnyal mosolyogva beszélgetett... Ezt a kétszínűséget utálom!

A magyartanár minden gondolatmenetemnél elfordította a fejét, és depresszióba merülve gondolkozott.

Egy élet volt mire kikerültem onnan... Te jó ég! Zombi gyerekek járnak az biztos!


Jó hangulat? Veres Pálné! :) Szeretni fogod. Kell tanulni, de valami fergeteges diákélet van ott!

Berzsenyi a közösségről híres, de nagyon jó az oktatás.

2013. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!