Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanár vagyok. Szerintetek ez...

Tanár vagyok. Szerintetek ez jó ötlet, többet tanulhatnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Történelem tanár vagyok és vannak néha-néha érdekes elképzeléseim.A középkorról tanulunk(a gyerekek)és én bemennék középkori páncélzatban.ezt etika órán csinálnám ahol az adott történelmi korról beszélünk,vitázunk.jó ötlet ez?mit fognak szólni hozzá?

2013. ápr. 9. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, ha nem idegen a stílusodtól, karakteredtől. (Egy szintén töri tanár.)
2013. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TaKy99 válasza:
100%

Nem történelem tanárként írok :)

Csak, hogy hogyan van értelme a történelmet tanítani...

Egy kis sztorit írnék le, anno szakközépiskolás időmből ami velem történt meg a történelem tantárggyal kapcsolatban.

Átlagos jó tanulónak számítottam. Az első osztály első félévében megbuktattak történelemből. Majd új tanárt kapott az osztály. Év végén azért nem lettem ötös, mert félévkor buktam... Hogy mi volt a két tanár közt a különbség? Az egyik elmondta az anyagot. A másik sztorizott, az adott történelemről szemléltetett, rajzolt... El lehet képzelni, melyik volt melyik...

SZVSZ 'Kívülállóként' nagyon jó ötletnek tartom.

2013. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!