Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s iskolákban milyen a...

OKJ-s iskolákban milyen a diákélet (Atlanta, Minerva, Athéné stb. )? Itt rendesen barátkoznak az emberek és eljárnak bulizni vagy csak ilyen laza kapcsolatok alakulnak?

Figyelt kérdés
A kérdésem azért vetődött fel, mert a legtöbb ember aki OKJ-s szakképzésre megy vagy azért megy, mert plusz pont kell neki vagy, azért, mert OKJ mellett akar diákmelót vállalni. Szóval lehet, hogy csak bejár, de nem nagyon foglalkozik a többiekkel. Pont, ezért érdekelne, hogy OKJ-s sulikban szoktak-e kialakulni csoportok akik eljárnak bulizni, hülyéskedni, lazulni vagy iskolán kívül nem igazán szoktak érintkezni a diákok?
2013. ápr. 20. 18:52
 1/1 anonim válasza:
igaz, nekem 3 éve volt, de nekem ritka szar osztályom volt. nem volt olyan igazi osztály hangulat, az órákon sem voltak halk beszélgetések, nevetgélések, a szünetekben is mindenki szétszéledt, nem beszélgettünk, mindenki el volt foglalva a saját dolgával. valaki telefonált, valaki sms-ezett, valaki evett, valaki kiment cigizni.. nekem ritka szar osztályom volt, de ez eltérő! meg hát ember- és közösség függő. :)
2014. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!