Milyen suliba menjek?

Figyelt kérdés

Abban kéne nekem segítség hogy én vagy állatokkal szeretnék dolgozni vagy pedig fodrász akarok lenni...

Ha állatokkal szeretnék dolgozni akkor milyen suliba kell jelentkezni?

És ha fodrász akarok lenni akkor hova?

Gondolkodtam már azon is h előbb leérettségizek..

jaaa és méég nagyon fontos h én zala megyében lakom tehát vmi közeli suli kéénee :)

Előre is köszi a válaszokaat :) :)



2013. ápr. 23. 15:22
 1/3 anonim válasza:
100%
legyél kutyakozmetikus! :)
2013. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Hány éves vagy?
2013. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem először tedd le az érettségit!

Van olyan verzió, aminek hála "csak" 3 évet kell járnod az érettségihez. Addig bőven lenne időd pontosan átgondolni és mérlegelni a lehetőségeket.

Nagyon sok szakmához kötik majd az érettségit és ha megszereznéd, akkor sokkal több választási lehetőséged lenne. (Ha pedig úgy alakul, hogy szakmára mész és később érettségire, akkor esélyes, hogy sokkal nehezebben tudod megszerezni azt a ponthatárok -újbóli- emelése miatt.) Szóval jobb, ha először az érettségi van meg! :)

2013. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!