Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebb mérnöki...

Melyik a legkönnyebb mérnöki szak? Fizikából nem vagyok erős.

Figyelt kérdés
A matek egész jól megy, de a fizika nem... viszont ma már mindenhol a mérnököket keresik és arra is vesznek fel sokat (egyetemre). Hol kell kevésbé a fizika?
2013. ápr. 27. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kertészmérnök...
2013. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kémia jól megy akkor vegyészménrök, ha a biosz-kémia akkor biomérnök...
2013. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biosz se annyira.Kémiát szeretem.


Köszi a gyors válaszokat, csak ezek nincsenek sajna Pécsen és én elhatároztam, hogy PTE vmi államira...

2013. ápr. 27. 11:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyél gyógyszerész, vagy vegyész.:D
2013. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy csak rossz a fizika tanárod.:) Mármint ha megy a matek, akkor az is megy, hidd el.:)
2013. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem biztos, teljesen más a logikája a kettőnek. De h valakinek nagyon nem megy a fizika, nem biztos, hogy a mérnöki pálya az ideális.
2013. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz. A legrosszabb kb. senki nem figyel órán, olyan altatós hangja van rettentő unalmasan magyaráz. Lehet sok mindent tud, de nem tudja átadni. Én mondjuk 1. padba ülök, úgyh nagyrészt figyelek.

Vegyészre gondoltam én is. A gyógyszerészhez emelt biosz kell, úgyhogy kilőve.


Mit szóltok a környezetmérnökhöz?


Anno szerettem a föcit, szinte kitűnő voltam, de nem vok fakt.-os (bár nem is feltétel).

2013. ápr. 27. 12:05
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os! De mit érek, ha humán dolgokból vagyok jó? (ott is töriből nem annyira) Alig vesznek fel, ilyen 1 embereket:(

Épp 5-ös(?) megnyugtatott volna, de most megint aggódok.

2013. ápr. 27. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább aggódj egy kicsit és gondold végig a dolgokat, mint hogy rosszul döntsél csak mert szeretsz hamar megnyugodni. Ez persze nem zárja ki, hogy meg tudod tanulni a fizikát is egy másik tanárral, de csak a pillanatnyi munkaerőpiac miatt olyan szakmát választani, amit nem tudsz élvezni, nagyon rossz választás. Ha nem szereted a munkádat, boldogtalan és elégedetlen és beteg leszel, hiába van állásod.


A környezetmérnöki jól hangzik, arra van kereslet mostanában, és biztos több a kémia benne, mint a fizika, de nem tudom, mennyi fizika kell azért.

2013. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Környezetmérnökit felejtsd el, nem fog vele állást találni, van ismerősöm, aki most lesz ezen a szakon végzős.

Arra menj, amit később szeretnél csinálni és az motiválni fog esetleg a fizika tanulásában is, ha pont kell ahhoz a szakhoz, amit csinálni szeretnél, nem lehetetlen :)

Én is megtanultam az első félévben a középsuliban ellébecolt (nem feltétlenül a saját hanyagságomból) fizikát, meg lehet csinálni csak akarni kell!!!

2013. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!