Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Muszáj kollégiumban lenni, ha...

Muszáj kollégiumban lenni, ha abban a városban lakom, ahová suliba is járok?

Figyelt kérdés
Rendészetire szeretnék majd jelentkezni(Szegedre).Oda költöznék a barátommal.Nem kell kollégiumban laknom ugye?
2009. szept. 28. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Már miért kellene? mindenki úgy oldja meg a lakhatást ahogy akarja/tudja. Ha a barátoddal költözöl, és még Szegedet is ismered akkor szerintem vágj bele, így nem lesznek olyanok aki miatt kényelmetlenül éreznéd magad.
2009. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Még akkor sem kötelező koleszosnak lenned ha máshová valósi vagy
2009. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy van, ahogy a fenti válaszolók mondták, de a rendészeti gyanús, hogy másképp van. Én is hallottam már olyat, hogy kötelező volt a kolesz, ilyen jellegű iskolánál. Szerintem konkrétan kérdezz rá annál a sulinál!
2009. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
No, megnéztem a suli honlapját, találtam egy olyat, hogy "Általános elfoglaltsági rend" ( [link] ) Itt szerepel olyan, hogy reggel 7-kor: "bejárók beérkezése". Ennek alapján tehát nem kötelező, hogy bent is lakj a suliban. Gondolom, ez jó hír! :) (Harmadik voltam)
2009. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!