Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Hófehérke19 kérdése:

Kíváncsi vagyok a véleményetekre szerintetek?

Figyelt kérdés

Na tegnap voltam felvételizni a Színművészeti Egyetemen röviden leírom mi volt.Most volta először.Szerintetek próbálkozzak még?


Oda mentem kettőre.Ott volt az egyik régi osztálytársam aki Kimibe jár csak ő délelőtt jött(ő sem jutott tovább),és mondta hogy mindenki azt mondta hogy ebben az évben naivákat keresnek.Na fél három fele bementem,kérték tőlem az Adél monológot(abba kicsit belesültem,de megoldottam,a végét lerövidítettem pár sorral),de nem szóltak bele nem kaptam semmilyen instrukciót egyikhez sem.aztán kérték Vargáné monológot,azt is végig hallgatták,itt sem volt instrukció. Aztán kérték,hogy olvassam fel Babits:Don Gurgiát.Kérdeztek sokat az Önéletrajzomból,és kérték hogy táncoljak koreót a Ring Manster közül ahová járok.Szoknyába mentem én hülye és kicsit nehéz volt de egy jelenetet eltáncoltam,aztán mondtam hogy ennyi mert szoknyába nehéz:D Kérdezték,hogy mit dolgoztam eddig,és hogy magamat látom e el.Verset semmit nem kértek.Kérték dalnak a csitári hegy alatt.De hallod semmi instrukció egyikhez sem,elmondtam őket,sokat mosolyogtam meg röhögtem velük aztán megköszöntem és kimentem.Fél hatkor kijött a nő mert megvártam eredményhirdetést,és mondta hogy a 14 emberből,egy jut tovább egy csaj(nemes nagy ágnesbe jár és tipikus kis naiv csaj,mesélte hogy felültették a zongorára és onnan kelett monológot mondania 30 percet tuti bennt volt,én meg köbö 10-et


2013. máj. 8. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A Szinmu-n mar csak igy mennek a felvetelik.


Ez a lenyeg h nem kapsz instrukciot, probalnak elbizontalanitani es az a lenyeg h ezek ellenere legyel magabiztos. Ez a legfontosabb. Ezt keresik minden evben. Viszont minden evben mas 'pletyka' terjeng h mit keresnek. Ezeket a pletykakat ignorald. Es probalkozz ujra.


Addig is szerezz egy kicsit tobb szineszi tapasztalatot, ha tudsz, kisebb szinhazakba erdeklodni h van e kis szerep, vagy valami szini studio, stb.

2013. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!