Milyen OKJ-t kezdjek el szeptembertől?

Figyelt kérdés
Jelenleg DE-IK gazdinfo-n tanulok, szeretnék elkezdeni egy OKJ-s képzést mielőtt betölteném a 21-et. Viszont nem tudom mit kezdjek, mire lenne kereslet akár külföldön is. Sőt inkább ott. Én vendéglátásban gondolkodom, viszont az eléggé telített szakma. Esetleg még szóba jöhet valamilyen infós szakma is, de még bármi más is. Ötletek?

2013. máj. 16. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az infós szakmákból az okj semmit nem ér, egyetem kell hozzá.
2013. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jó az informatika, sőt a hozzáértők javasolják is, csak utána nem árt szerezni egy diplomát is.


Pl. Szoftverfejlesztő, majd teszel egy 3,5 éves fősulit más végződésen. Az eredmény, hogy 2 végzettséged van, de mivel diplomád is ugyanoda szól, ezért könnyű elhelyezkedni.

2013. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bence87 válasza:
25 nyerő szakma: [link]
2013. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elején írtam, hogy egyetemen tanulok :-D mellette szeretném csinálni ezt a dolgot:-)
2013. máj. 18. 10:49
 5/7 Bence87 válasza:

Gazdinfó mellé minek vendéglátás? Inkább valami hozzáillő OKJ-t tegyél le.


Letehetnél egy SAP vizsgát is, igaz az nem OKJ-s papír, de ha rámész a profession.hu-n a gazdinfóhoz kapcsolódó állásajánlatokhoz, akkor a többség kér SAP ismereteket.

2013. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha a közgáz irányába szakosodnék van SAP 1-2 nálunk, szóval egy teljes évig foglalkoznánk vele. de nem arra fogok, hanem az infó felé :)
2014. febr. 23. 01:38
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként azért akartam teljesen más irányba gondolkodni, hogy legyen egy mentőövem a biztonság kedvéért, vagy egy kiskapu hagy úgy tetszik
2014. febr. 23. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!