Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem rendkívül rossz a...

Nekem rendkívül rossz a memóriám, de eléggé intuitív, és kreatív vagyok. Mit volna érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sokáig egy dologgal foglalkozni, mindig kell valami új, különben punnyadok.
2013. máj. 20. 21:06
 2/2 anonim válasza:

Kérdés, mennyire vagy szociális, mi minden tartozik az érdeklődési köreidhez, mihez van tehetséged... Attól, hogy valószínűleg domináns extravertált intuitív vagy (ENxP), még igen sok minden lehet belőled.

Szépen írd össze mindezt, majd nézz utána, miből mit lehet munkailag kihozni, vizsgáld meg a lehetőségeket. Amelyik a legszimpatikusabb, vagy az adott irány kecsegtet a legtöbb lehetőséggel, arra indulj el.

2013. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!