Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A flyaway siklóernyős iskola...

A flyaway siklóernyős iskola milyen szinten tanítja és veszi komolyan a jelentkezőket?

Figyelt kérdés
Állítólag a flyaway siklóernyős iskola oktatói nem mindenkivel egyformán bánnak. A tehetősebb tanulókkal szemben maximálisan figyelmesek, de akik szegényebb rétegből jönnek, azokat semmibe veszik az oktatók. Simonics Péter alapban szinte soha nincs Magyarországon, mert örökké a tehetősebb tanulókkal jár ki külföldre és az itthoni oktatást másokra bízza rá, akik kedvük szerint kezelik a tanulókat és hoznak meg döntéseket sajnos. Kinek milyen tapasztalatai vannak etéren? A válaszokat előre is köszönjük.
2013. máj. 23. 16:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
10-esnek: Köszönöm a részletes választ, nem hozzájuk jelentkezem!
2023. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én is a FlyAway-nél kezdtem, egy év alatt szinte semmit nem haladtam, így a következő évet már máshol folytattam. Egész évben folyton csak a kifogásokat hallgattuk, hogy éppen miért kellett lemondani a tanfolyamot. Persze a többi siklóernyős akikkel időközben ismerkedtem meg, mindig azt mesélték, hogy jókat repültek mindeközben.


Én nem bántam meg, hogy váltottam, ég és föld a két iskolában a mentalitás.


Ja és Simonicsot én is csak az előadásokon láttam néha, repüléskor sose.

nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!