Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb? Közlekedésmérnö...

Melyik a jobb? Közlekedésmérnök, élelmiszermérnök, építőmérnök, vagy logisztikai mérnök?

Figyelt kérdés

Mind a 4-et megjeloltem, mert mindegyik erdekel valamennyire, de nem tudtam eldonteni, hogy melyik teruleten tudnek eletem vegeig dolgozni.

Szemelyes tapasztalatok is erdekel ek, itthoni lehetosegek, elhelyezkedes, valamint kulfoldon melyikre milyen lereset van a munkaeropiacon.

En inkabb fizikat, kemiat, magekot es idegennyelveket reszesitem elonyben, erosen gyenge vagyok tortenelembol es biologiabol. A foldrajzzal ugy vagyok, hogy csak a topografia resze erdekel :D ez gondolom logisztikabal nem hatrany.

Mi a velemenyetek az egyes szakokrol?



2013. jún. 2. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Június van. Ez a kérdés nem kicsit el van késve nem gondolod?
2013. jún. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod melyik mit csinál? Ha igen, tudsz választani melyik tetszik.
2013. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sorrendet modosithatok meg. Nem vagyok elkesve, hiszen mindegyiket megjeloltem..:)

En csak szemeles tapasztalatokra, velemenyekre lettem volna kivancsi, hogy kinek mi tetszik, es miert.

2013. jún. 3. 12:24
 4/5 anonim válasza:
Közlekedés vagy logisztikai mérnökként szarrá keresheted magad, főleg, ha van mellé minőségügyi képesítésed.
2013. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Geri1985 válasza:
Én építőmérnökként államvizsgázok hamarosan, méghozzá településmérnöki szakirányon. Ott tanulunk közlekedésépítést is, ráadásul pont az a törzsanyag(vasútépítés, útépítés, úttervezés) a szakirányon. De mivel van külön ilyen szak így én ezt tudom javasolni neked, mármint a közlekedésmérnökit. Ha oda mész, akkor a vasútépítésre szakosodj ha lehet, az útépítés ugyanis Magyarországon meghalt. A vasúthálózat bővítésére és felújítására viszont milliárdos uniós támogatások folynak be! Ezeket a jövőd szempontjából nem árt mérlegelned.
2013. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!