Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki a Veres...

Van itt valaki aki a Veres Péter gimibe volt vagy megy szóbelizni emelt bioszból és kémiából?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyenek a vizsgáztatók, jófejek, kedvesek??

2013. jún. 7. 23:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Szerdán megyek...
2013. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Akkor majd írd meg h sikerült. Én hétfőn megyek kémiából csütörtökön meg bioszból.
2013. jún. 8. 11:57
 3/38 anonim ***** válasza:
Rendben! De hétfőn a kémia után te se felejts el írni,hogy milyenek voltak! Szurkolok majd neked! :-)
2013. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp írok :)) Köszi majd én is szorítok neked! :)
2013. jún. 8. 13:27
 5/38 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy sikerült,milyenek voltak??? Ha épp most vagy ott,akkor pedig szorítok!! :-)
2013. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

szia! Pont most értem haza 10 perce :) Jajjjjj nagyon aranyosak voltak, 3 nő volt elöször nem voltak túl szimpatikusak de aztán tök sokat segítettek meg mosolyogtak szóval aranyosak voltak :) Mondjuk csak 10:30 voltam beírva de ott voltam már 9:30ra erre 10 perc múlva már behívtak pedig még át akartam nézni pár kísérletet. Előttem lett volna még 4 lány de egysem jött el...

Na de a tételeim:

A: Cu csoport jellemzése( réz, arany, ezüst) Reakcióegyenleteket is kellett írni, fizikai tul. ox. szám, meg általad választott 2-2 réz és ezüst vegyület jellemzése és felhasználása

Kisérlet: Na az pont benne volt abban a 10ben amit még át akartam volna nézni a szóbeli előtt :D A Na oldása volt hanygasavban vízben metil-alkoholban és piridinbe. És melyik kémcsőbe nem történik semmi a többibe meg mi történik plusz reakcióegyenlet.

C tételem: Kb csak azt kellett elmondani h mikor dipólusos

és mikor apoláris egy molekula. Ez a lényege de ennél egy kicsit bonyolultabban volt megfogalmazva.

De összességében jónak érzem, de majd meglátjuk :)

Te szerdán mész ugye?? Majd szurkolok neked :)

Én csütörtökön megyek még bioszból, remélem az is ilyen jó lesz majd.

2013. jún. 10. 12:30
 7/38 anonim ***** válasza:
Örülök neki,h jól sikerült! :-) jaj,én parázok attól,h nem elvégzendő kísérletet hùzok,mert azt részletesen kell kifejteni.:S Neked mennyire kellett sokat beszélni a kísérletről? Szerdán megyek kémiából, a bioszt még ősszel csináltam meg,de egy másik gimibe kellett akkor mennem. Viszont akkor nekem is 3 nő volt,és nem voltak színpatikusak,főleg mert az elöttem lévő sráccal eléggé ingerülten beszéltek,mikor rosszat mondott. Én meg mikor ki kellett dolgozni a tételt,szinte majdnem elájultam,annyira izgultam...:S :-D . Aztán végül 98%-os lett a szóbelim :-) emiatt nem próbáltam most tavasszal ùjra a bioszt,mert a pocsék íräsbelimet sikerült felhùznom vele. Jaj de most a kémia miatt nagyon izgulok,ezen mùlik most minden..:-S
2013. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Ráadásul duplázom...:S
2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Hát igazából kb 3 percet beszéltem a kísérletről, az A tételemmel nagyon elment az idő. De nekem csak annyi volt h leírtam a reakcióegyenleteket megnézték meg elmondtam szóba is h mi történi és ennyi. Igazából vannak kísérletek amikről tök sokat lehet beszélni aztán vannak olyanok mint ez. Mert erről sem lehet sokat beszélni de szerencsére nem is kellett.

És hány % lett összességébe a bioszod? Meg h sikerült a kémia írásbelid? És hova jelentkeztél?

Nekem a biosz 61 és kéma meg 44 lett. Nem éppen jók de ennél sokkal rosszabbra számítottam. Am gyógyszerészetire készülök, Pécs illetve Szeged a cél. Remélem Szegedre legalább beférek. 45 pontos szóbelikkel lenne 394 pontom... Erősen reménykedek :)

2013. jún. 10. 21:31
 10/38 anonim ***** válasza:
Én ÁOK-t jelöltem be. A bioszom összességében 79 % lett, a kémia írásbelim pedig 78. Ha a kémiát sikerül felhùznom vhogy 82%-ra,akkor 422 pontom lenne,és a tavalyi ponthatár alapján bent lennék Szegeden (ha nem emelik),ha pedig mégse így lenne,akkor Debrecenbe csak felvesznek. Szívás,h duplázom,mert így tényleg minden egyes pont számít..:S És már kihagytam 1 évet.Én lennék a világ legboldogabb embere,ha felvennének :-)
2013. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!