Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 évesen elkezdeni egy 5...

23 évesen elkezdeni egy 5 éves egyetemi képzést? Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Miért mire gondolsz? Arra, hogy 28 évesen "öreg" leszel diplomásnak? Még mindig jobb 28 évesen egyetemei diplomát szerezni, mint soha. Hosszú az az idő amíg dolgoznod kell, és nem mindegy hogy azt a 32 évet milyen munkával töltöd ami még 28 éves korod után hátra van.
2013. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Atya ég, hányszor buktál?
2013. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolóval ne törődj, a százalékán is látszik, hogy csak trollkodni jár ide, mert munkanélküli és annyira ráér, hogy megteheti.

Nem késő elkezdeni természetesen. Ha idén összejön a felvételim, akkor 21 leszek majdnem mire elkezdem és orvosiról beszélünk, ami ugye 6 év. És nem, nem buktam :D Viszont 3 nyelven beszélek felsőfokú szinteken, amit nem sok ember mondhat el magáról. Nem késő, sosem az, valamikor el kell kezdeni. Az első válaszolónak igaza van abban, hogy most 5 évig tanulsz, de utána azzal foglalkozol, amit - jó esetben - szeretsz csinálni és évtizedeken át. Az életedből ez az 5 év igazán nem mérvadó, de 32 már igen.

2013. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nyáron leszek 22, és szeptemberben kezdem az egyetemet. Egyáltalán nem késő 23 évesen elkezdeni a dolgot. A nővérem barátja is 23 évesen kezdte. Meg egy csomóan vannak, akik alapból nem tudják magukat hová tenni 18-19 évesen, nemhogy eldöntsék, milyen képzésre akarnak éveket szánni. Én legalábbis így voltam, de már tudom, mit szeretnék. :)
2013. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Aranyosak vagytok! :)
2013. jún. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!