Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor új helyre kerültetek...

Mikor új helyre kerültetek (egyetem, szakma) sikerült új barátokat találnotok? A régi barátaitokkal tartottátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolás osztálytársak nem voltak igazán barátok. Pl a padtársam, környezetemben ülőkkel nagyon jóba voltam, de (éreztem is), kiderült, hogy nem azaz igazi barátság. De volt egy lány, akivel még gimi elsőbe meg akartam barátkozni, de végül nem lettünk olyan jóba. Végül az érettségi után legjobb barátok lettünk (máig nem értjük :D) és naponta tartjuk a kapcsolatot, míg a többiekkel kb félévente egyszer beszélek és a többiek is így vannak. Itt az egyetemen mindenkivel jóba vagyok, de már most látom, hogy senkivel nem leszek olyan jó barátságban, mint a legjobb barátnőmmel.

21L

2012. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gimis, gyerekkori barátaim is megmaradtak, pedig mindannyian másfelé mentünk tovább és oda, ahova én mentem egyetemre, még a környékre sem jött ismerős. Majd egyetemen egy félév alatt megtaláltam egy olyan barátot, akiről észre sem veszem, hogy nem 17 éve ismerem, mint a többieket, illetve sok haver-szintű barátságot. Semmi sem lehetetlen:)
2012. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én úgy értettem, hogy igaz barátot nem találtam. Persze rengeteg barátot, de olyat, akiben maximálisan megbízok, csak a gimi 4. után, akit mondtam.
2012. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazi barátot? Soha. Felszínes barátokat - ritkán, de elég sok elkallódott, a megmaradt kapcsolatok pedig eléggé nyögvenyelősek. Pár emberrel azért beszélek. Aszocialitás, yay...
2012. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én idén érettségizem. 3 legjobb barátom a gimiben találtam meg, az osztály többi része el fog felejteni, és én is őket. Az egyetemre kíváncsi leszek, kicsit izgulok.
2012. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!