Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Suli után ti tartottátok a...

Suli után ti tartottátok a kapcsolatot az osztálytársaitokkal, barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz helyre írok. Az a helyzet, hogy most megyek 12.-be, és attól félek, hogy utána nem fogjuk tartani a barátaimmal. Veletek ez hogy volt, meddig tartottátok a kapcsolatot? Az a baj, hogy van már ezzel negatív tapasztalatom, miután elvégeztem az általánost.
2012. aug. 14. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátokkal igen, oszt.társakkal akik a barátaim voltak igen, a többivel oszt.találkozókon.
2012. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve ballagtam gimiből, barátokkal még mindig tartom a kapcsolatot, a többiekkel nem igazán, legfeljebb utcán beszélünk pár szót, ha összefutunk.
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közeli barátokkal. Belőlük 2 van, a többiekkel nem tartom a kapcsolatot, persze beszélnék vele pár mondatot, ha összefutnánk, de ennyi. 3 éve ballagtam amúgy.
2012. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ballagtam (kb 3 hónapja ugye) és a barátaimmal tartom, van akivel 2 naponta összefutunk, van akivel hetente. Ez egy 35 fős osztályból kb 5-6 embert jelent. A többivel ha összefutok dumálok másfél percet, aztán annyi. De gondolom a helyzet pár év múlva csak romlani fog.
2012. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel még általánosba jártunk egy osztályba, 25 éve jóban vagyunk. A középiskolából 2-3 emberrel tartom a kapcsolatot. Ha igazi barátok vagytok, akkor meg fog maradni, de nem lesz annyira szoros.
2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!