Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A környezetmérnöki szakot...

A környezetmérnöki szakot mindenképpen érdemes otthagyni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ha nem hagyom ott, és három év múlva mosogatni fogok, akkor azért nem bocsátok meg magamnak, ha otthagyom, és mégis el lehetne vele helyezkedni, akkor pedig azért nem...

Még mindig nincs igazán jobb ötletem. A jelentkezést nem adtam be, át csak kevés helyre vennének át, ha egyáltalán... Abban nem vagyok biztos, hogy más szak jobban tetszene nekem.


Sokan mondják, hogy ha fellendülés lesz, akkor el lehet ezzel is helyezkedni. Nyilván akkor is csak igen kis hányadának, viszont már most látok lehetőségeket, mit lehet tenni, ha a kis hányadba akarunk kerülni.

Ha pedig tovább hanyatlik a gazdaság, akkor mással se lehet majd elhelyezkedni.

Ha a jelenlegi helyzet stagnál, akkor tényleg csak otthagyni éri meg a szakot.


Nem véletlen itt kérdezem meg, az interneten. Itt találhatok olyat, aki ezt végezte, vagy akinek ismerőse. Vagy aki ezt tanulja... Vagy aki HR-es. A való életben nemigen van ismerősöm, aki tudna segíteni.


Maga a szemlélet, amit ez a szakma átad, mert úgy érzem ad át, az tetszik. Ez az értékrend, felfogás tetszik. Igazából ez tart avagy tartana a szakon. Nomeg, hogy még mindig nincs jobb ötletem.


Szerintetek?


2013. júl. 3. 18:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdezném h akik itt annyira szidják ezt a szakot azok csak bsc-t vagy msc-t is végeztek? Mert sztem nem mind1. Bár még én is most lettem másodikos de eszembe se jutott h otthagyjam.
2013. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!